2013 m. birželio 5d. „Laisvės studijų centras“ (LSC) Jonavos mieste surengė diskusiją „Laisva Lietuva: mano įnašas į jos ateitį“

2013-06-05

2013 m. birželio 5d.  „Laisvės studijų centras“ (LSC) Jonavos mieste surengė diskusiją „Laisva Lietuva: mano įnašas į jos ateitį“.

Laisvės, pažangos ir tobulėjimo temomis diskutavo verslininkas, filantropas, vienas garsiausių ir geriausių  pokerio žaidėjų pasaulyje Antanas Guoga (Tony G) bei žinomas politikos ir visuomenės veikėjas, entuziastingas laisvės idėjų skleidėjas Gintaras Steponavičius.

Diskusijos dalyviai dalinosi savo mintimis apie laisvą Lietuvą ir veikimo galimybes, kurias atveria laisvė, kaip kiekvienas iš mūsų gali ir turi prisidėti prie klestinčios Lietuvos. A. Guoga pabrėžė geros idėjos, aukštų ambicijų ir užsidegimo svarbą, dalijosi savo patirtimi kuriant verslą. Taipogi, prisipažino esantis optimistu ir tikintis atvira, šiuolaikiška ir gyventi bei kurti patrauklia Lietuva. G. Steponavičius pristatė politikų ir verslo santykius bei kaip jie kito, kokios verslo ir politikos bendradarbiavimo galimybės dar liko neišnaudotos.